Tel:
Chiny 9D VR Simulator producent
Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd
STWÓRZ ZABAWĘ DLA ŚWIATA

Dom

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co., Ltd jest zintegrowaną firmą przemysłową zajmującą się produkcją i marketingiem, specjalizującą się w produktach rozrywkowych z anime, zlokalizowaną w mieście Guangzhou - największej bazie produkcyjnej maszyn do gier w Chinach.

Nasze główne produkty to kino 9D VR, niegrzeczny zamek dla dzieci, maszyna do gier wyścigowych z symulatorem, maszyna do strzelania z symulatora, maszyna do gier loteryjnych, maszyna do koszykówki, maszyna do zabaw z dźwigiem, maszyna do gier kiddy ride, maszyna do gier wideo, maszyna do gier hazardowych i akcesoria maszyna do gier.

  • Nasz cel: Być najbardziej profesjonalnym dostawcą sprzętu do gier w Chinach.

  • Nasza misja: dostarczanie klientom najlepszych usług i rentownych produktów.

  • Nasza wizja: dostarczaj sprzęt rozrywkowy do każdego zakątka świata.

  • Nasze motto: doskonała wiarygodność, produkty wysokiej jakości, najlepsza obsługa posprzedażna, najszybsza dostawa i najbardziej konkurencyjne ceny.

►Oznaczony partner Huawei

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

marki : SKYFUN

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 40000000-50000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 90% - 100%

Nasza historia:

2013 (urodzony) , Guangzhou Skyfun Animation Technology Co., Ltd zostaje założona jako firma z siedzibą w kantonie Panyu - największej bazie produkcyjnej maszyn do gier w Chinach. Specjalizujemy się w eksporcie różnorodnych maszyn do gier w parku rozrywki, w tym symulatora wyścigów, symulatora strzelania, maszyny muzycznej, krytego placu zabaw i urządzeń VR.

2014 (Rośnie) , rozwijaliśmy się. Po dwóch latach nasza firma rozwijała się coraz lepiej, tymczasem uczęszczaj do Izby Handlowej Sieci Panyu, coraz bardziej popularnej w tej dziedzinie.

2015 (Transform) , zmieniliśmy. Nasza firma szybko się rozwija dzięki naszej największej szczerości współpracując chętnych i doskonałej jakości produkt, docenia nas coraz więcej klientów. A skala naszej firmy stawała się coraz silniejsza i mocno osadzona w Vigor Animation Park w tym roku.

2016 (Dojrzałe) , dojrzewamy, przy gwałtownym wzroście liczby zamówień, nasza firma wzięła udział w konkursie o nazwie „BaiCheng”, ponad 300 firm bierze udział w tej okazji, a dzięki naszym nieustającym wysiłkom jesteśmy nagradzani nr 2 poświadczenia bezpieczeństwa handlu liczby w Alibaba, również stać się złotym dostawcą w Alibaba. Ponadto nasza firma uczestniczy w jednym z największych Międzynarodowych Stowarzyszeń Parków i Atrakcji w Szanghaju. Nasza marka Skyfun stopniowo wywarła na każdym z odwiedzających głębokie wrażenie.

2017 (Strong) , dzięki naszej ciągłej ciężkiej pracy, nasz zespół staje się coraz silniejszy. Liczba pracowników jest coraz większa, każda rodzina w naszej firmie może wykonywać swoją czarującą przewagę dzięki specjalistycznej wiedzy i bogatemu doświadczeniu. W marcu uczestniczymy w słynnej wystawie rozrywki GTI w Pazhou, która jest miejscem targów kantonowych. W niedalekiej przyszłości przyjedziemy również do USA, aby wziąć udział w wystawie IAAPA, aby pokazać ludziom bardziej atrakcyjne nowe produkty. Nasza firma wciąż rozwija się zgodnie z zasadą - Twórz zabawę dla świata, zawsze jesteśmy surowi w kwestii jakości, aby dostarczać najlepsze towary dla naszych klientów i ciągle opracowywać nowe produkty.

Usługowe

1. Różne dostawy produktów do pokoju Arcade

Ponad 6 lat doświadczenia branży parków rozrywki, może zapewnić zarówno grę wideo, jak i sprzęt VR, w którym można zainstalować system kart członkowskich, wygodny system zarządzania dla klientów.

2. Dostosowana usługa OEM:

Skyfun z ponad 20 osobami techników, jako jedyny dostawca VR mobilnego projektu Huawei 5G w Chinach, z możliwością projektowania i produkcji produktów na zamówienie.

2. Obsługa przedsprzedażna:

Profesjonalne sugestie dotyczące rynku i produktów, z opłacalnym planowaniem biznesowym i rozwiązaniami. Oferuj niestandardowy układ 3D z dekoracją maszyny i przestrzeni.

3. Obsługa posprzedażna:

1) Technicy wysyłający do lokalizacji klienta w celu dokończenia instalacji maszyn.

2) Kompleksowe szkolenie dla techników lub pracowników po stronie klienta.

3) 12 miesięcy gwarancji na sprzęt

4) Dożywotnia usługa aktualizacji oprogramowania i treści.

Firma Zespół

Zespół Skyfun

1. Dział sprzedaży: 15-20 osób

2. Zespół techników: 5 osób

3. Dział produkcji: 20 osób

4. Personel kontroli jakości: 5 osób

5. Zespół obsługi posprzedażnej: 8 osób

Guangzhou Skyfun Animation Technology Co.,Ltd
101, One of No. 39, Xixian road, Kengtou Industrial Zone, Nancun Town, Panyu District, Guangzhou City, Guangzhou Province, China
Tel:86--18127818571
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość 9D VR Simulator dostawca. © 2017 - 2020 simulatorvirtualreality.com. All Rights Reserved.